6 Temmuz 2013 Cumartesi

Sevgilimi Çok Seviyorum Neden Beni Terk Etti?

Sevgilinizi çok seviyorsunuz ama o sizi terk etti. Kendisini bu kadar seven birini nasıl olup da terk ettiğini anlayamıyorsunuz. Dahası onu geri döndürmek için ne kadar çok sevdiğinizi anlatmaya çalışıyorsunuz. Sanıyorsunuz ki sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlarsa geri dönecek. Yanılıyorsunuz! 

Sevgili dostum, şunu bilmelisiniz ki hiç kimse sadece çok sevildiği için biriyle uzun süreli birlikte olmaz. Belki bir süre idare eder çünkü hepimiz şımartılmaktan ve yüceltilmek hoşlanırız. Ama insan kendisini sevenle değil, kendisinin sevdiği ile olur. Eğer her iki taraf da aynı hisler içindeyse zaten bu ilişki sağlamdır. 


Eğer ilişkiniz en başından beri sizin ona olan sevginizin üzerine inşaa edilmiş ise zaten sağlam değildir. Yok her ikiniz de en başında birbirinize aşık idiyseniz işte o zaman ilişkinizi kurtarmak için büyük bir umut vardır. 

Eski sevgiliniz ile yeniden birlikte olmanızın yolu ona onu ne kadar çok sevdiğiniz ispat etmek değil, onun sizi yeniden sevmesini sağlamaktır. Bu sandığınız kadar zor olmamakla birlikte çocuk oyuncağı da değildir. İlk yapmanız gereken her şeyden önce ona kendinizi ve aşkınızı ispat etmeye çalışmaktan vazgeçmektir. Bu hem nafile bir çabadır hem de sizi itici yapar, eski sevgiliniz sizden daha da çok uzaklaşır. O nedenle en azından bir süre ona onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeyin çünkü mesele bu değil. 

Daha sonra eski sevgilinizin sizi artık neden eskisi gibi sevmediğini ya da sizi neden eskisi kadar çekici / cazip bulmadığını düşünün. Ama kendinize karşı dürüst olmalısınız. Geçen süre zarfında neler değişti? Size ilk aşamada aşık olmasının sebebi neydi? 

Genellikle insanlar ilk tanıştıklarında en iyi hal ve tavırlarını takınırlar. Karşılarındaki kişiye çok daha fazla özen gösterirler. Gerek dış görünüşleri gerekse davranışları çok daha ölçülü ve özenlidir. Zaman ilerledikçe ne yazık ki gerek alışkanlıktan gerekse artık istediğini elde etmiş olmanın getirdiği rahatlıktan dolayı eskisi kadar özenli olmamaya başlarlar. Bu normaldir. Siz de acaba bu rahavete kapılmış olabilir misiniz? 

Yukarıda saydığım nedenler dışında bir çok neden eski sevgilinizin sizi hayatında artık istemiyor olma sebebi olabilir. Eğer sizin durumunuz buna uymuyorsa Erkekler Neden Terk Eder  ya da Kadınların Erkekleri Terk Etmelerinin 8 Nedeni yazılarını okumanızı tavsiye ederim. 
4 yorum:

 1. WOW ilk kelime, çünkü ben, büyü obuefiuwa Dr. ile hayran olduğunu
  hizmetlerinizin tanımlamak için aklıma geliyor. O, üstün ve yanında olduğunu
  Eğer döküm Ben büyü var fantastik sonuçlar gerçekten beni tutuyor
  Yeni iş oluyor ve sana Merissa geri getirmek nasıl asla unutmayacağım
  hayatıma geri, benimle ve için sabrınız için teşekkür etmek zorunda
  her zaman benim e-postaları yanıtlarken. Tüm büyü tekerlekler itibaren seni denedim
  Kesinlikle bir arıyorsanız view.If tüm noktalarından en iyi
  İyi büyü teker bakmak başka, Dr. diğer tüm büyü aşmak obuefiuwa
  tekerlekler, inan bana! Doctorobuefiuwa@hotmail.com onu e-posta
  +2348107363362

  YanıtlaSil
 2. caroline gorou20 Şubat 2015 15:30

  hola amigos, un testimonio impresionante y sorprendente de un gran lanzador de hechizos realmente amo a compartir. Mi nombre es Caroline Gorou de los Estados Unidos. Conseguir mi marido de vuelta es lo que menos esperaba y nunca pude imaginar. Yo y mi marido hemos estado casados ​​durante cuatro años y hemos estado viviendo feliz, pero, de repente, cambió por completo y se alejó de mí y yo no sabía lo que estaba pasando, traté de preguntar, pero él se negó a decirme lo el problema es, y el paso del tiempo buscó el divorcio. Yo estaba tan preocupado y confundido, y lo hice toda mi mejor posible para traerlo de vuelta, pero todo fue en vano y pensé toda esperanza estaba perdida, y durante mi búsqueda de una salida, un amigo mío que tenía problema similar dije me acerca un gran hechicero llamado Gran Aadhishankar de Templo Baha'i que le ayudó a resolver su problema. Nunca uso de creer en lanzamiento de hechizos en toda mi vida, porque yo nunca pensé que funciona, pero traté de dar a este hombre una oportunidad y para mi mayor sorpresa, él hizo su trabajo y no dio un resultado positivo y que era capaz de conseguir mi marido de vuelta. Incluso después de que el hechicero hizo su trabajo, descubrí que mi marido cayó tanto en el amor conmigo a diferencia de antes. Este hechizo no es lavado de cerebro, pero abrió los ojos al ver lo mucho que amo y lo necesitaba, y ahora soy una mujer feliz de nuevo y no sé qué hacer para este gran lanzador de hechizos y así que estoy usando esta oportunidad de decirle a alguien que tiene un problema similar a visitarlo el aadhishankar98@gmail.com sólo le diga a sus problemas y él te ayudará, porque Él es tan real y potente. Una vez más gracias Gran Aadhishankar de Templo Baha'i y pueden sus dioses siempre te recompensa por sus buenas obras.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba ben Mary Michael'ım, bu güzel haberi kocama nasıl geri döndüğüme dair tüm dünyaya yaymak için buradayım. Aşkım geçen ay başka bir kız için beni terk ederken çıldırıyordum, Ama beni büyük mesajcı DR Igbinovia ile tanıştıran bir arkadaşla tanıştığımda, kocam beni nasıl terk ettiğimi ve nasıl ihtiyacım olduğu konusunda DR Igbinovia'ya olan problemimi anlattım çok büyük bir şirkette iş bulmak. Sadece bana doğru yerlere geldiğimi söylediler. Kalbimi herhangi bir yan etkisi olmadan alacaktım. Bana ne yapmam gerektiğini söyledi, Yaptıktan sonra, Önümüzdeki 2 gün içinde, Aşkım beni telefonla aradı ve şimdi ve benim de aşkımdan sonra bir sonraki hafta beni yaşamak için üzüldüm. Affetmek için yalvarıyorum, istediğim şirkette görüşme için çağrıldım, amir olarak çalışmam gerekiyordu. Çok mutlu ve bunaldım ki, bunu Drigbinovia'nın kalbimdeki arzumu nasıl sağladığına dair tüm dünyaya anlatmam gerekiyor. Drigbinovia, her türlü büyü ve iyi sihir konusunda uzmandır. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresinden Drigbinovia ile iletişime geçin: doctorigbinovia93@gmail.com

  Sonra teşekkür et.

  YanıtlaSil
 4. Bu yıl 2019 bana çok mutlu oldu çünkü Tanrı bana kocamın beni ihmal ettiği ve metresine geri döndüğü 3 ay kalbi kırıldıktan sonra tekrar mutlu yaşamak için bir neden verdi. Acı çektim ve her türlü duygusal işkenceye maruz kaldım, çünkü adamım bana yardım edebileceği konusunda tam bir güvence verdi. bana göre. Wealthy ile temasa geçtim ve sözlerini dinledim ve bana verdiği talimatları izledim. Kocamın kendisinin de söylediği gibi 12 ila 16 saat içinde eve döndüğüne inanır mısın, evliliğim geri döndü ve 3 ay sonra Dr. Wealthy'yi adamımı geri almak için Tanrı'ya çok minnettar, minnettar ve minnettarım bozuk evlilik. Dışarıda sevgilisine geri dönmek isteyen ya da herhangi bir yardıma ihtiyacı olan biri var mı? Ardından, şu anda Dr Wealthy ile E-posta ID'sini kullanarak temasa geçmenizi öneririm: wealthylovespell@gmail.com VEYA Daha fazla bilgi için +2348105150446 numaralı telefondan WhatsApp'ı da arayabilirsiniz. Tanrı sizi korusun efendim

  YanıtlaSil