18 Temmuz 2013 Perşembe

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Ben çok resmi yazmayı sevmiyorum, o nedenle direk konuya gireceğim; eski sevgiliyi yeniden kazanmak hala eski sevgililerine aşık olan herkesin hayalidir. Son zamanlarda yeni trend "ex'ten next olmaz" biliyorum ama bu eski sevgilisini yeniden elde edememiş olanların züğürt tesellisidir, bu kadar da netim! 

Tabii doğru düzgün bir ilişki yaşamamış o nedenle de eski sevgilisini hiç aramayanları bunun dışında bırakıyorum. Kalp bu, bir defa sevdiğini öyle kolay unutamaz. Hele de ilişki uzun sürmüş ve çok şey paylaşılmışsa öyle kolay değil "aynı kitabı bir daha okumam" demek. Bal gibi okursun da bunun yolunu bilmiyorsun muhtemelen! 

Hayatta ölüm dışında her şeyin çaresi vardır. İmkansız diye bir şey yoktur yeter ki kararlı ol sevgili arkadaşım. Eski sevgiliyi yeniden kazanmak öyle şık diye parmağını şıklatınca olacak bir şey değil ama içinde bulunduğun ruh halinden kurtulup mantıklı hareket etmeye başlayınca olmayan bir şey hiç değil. Şöyle düşün, eski sevgilin bir zamanlar sana delice aşık olmuştu neden bir daha olmasın? Gidip hiç tanımadığı birine aşık olmasından daha kolaydır kendine yeniden aşık etmek. Çünkü sen onu tanıyorsun. Nelerden hoşlandığını biliyorsun. Senin neyini beğendiğini ve sana neden aşık olduğunu da biliyorsun. Yapman gereken o ilk zamanlarda olduğun kişi olmaktır yeniden. 

Ters psikoloji de en önemli kozun olacak! Buradan ters psikoloji ile alakalı makaleye ulaşabilirsin. 

Haydi topla kendini, eski sevgilini yeniden kazanacaksın, yeter ki iste. Bu sitede bir çok taktik var, sıkılmadan oku ama en önemlisi uygula. 

Sevgiler, 

Miss B 

2 yorum:

  1. Biz tam 11 ay çıktık ilk başlarda ben biraz ilgisizdim ayrilirdim flan ama sonra dan ben çok sevmeye başladım hersey çok güzel gidiyordu biraz fazla kavga ederdik sonra bi kere ayrıldık ben artık dayanamayıp yAltar yakar onu geri getirdim ilişkimiz 2 ay daha böyle devam etti şimdi tekrar ayrıldık kavgalarimizdan flan sıkıldıgımizi söylüyor günler bana cehennem gibi geliyor ama o ise gayet kiz gayet iyi bana beni sevme flan diyor napicam ne edicem ya

    YanıtlaSil
  2. Biz tam 11 ay çıktık ilk başlarda ben biraz ilgisizdim ayrilirdim flan ama sonra dan ben çok sevmeye başladım hersey çok güzel gidiyordu biraz fazla kavga ederdik sonra bi kere ayrıldık ben artık dayanamayıp yAltar yakar onu geri getirdim ilişkimiz 2 ay daha böyle devam etti şimdi tekrar ayrıldık kavgalarimizdan flan sıkıldıgımizi söylüyor günler bana cehennem gibi geliyor ama o ise gayet kiz gayet iyi bana beni sevme flan diyor napicam ne edicem ya

    YanıtlaSil