13 Şubat 2013 Çarşamba

Eski Sevgilinizi, Eşinizi ya da Nişanlınızı Geri Kazanmanın Psikolojik Taktikleri

Eski erkek arkadaşınızı, kız arkadaşınızı, karınızı ya da kocanızı, nişanlınızı geri kazanmak, eğer onu hala seviyorsanız çok istediğiniz bir şeydir. Eğer bunu başarırsanız kendinizi dünyanın en mutlu insanı gibi hisseder ve onu bir daha asla kaybetmek istemezsiniz. Bu duyguyu çok iyi biliyorum. Eski sevgilinizi çok seviyorsunuz ve bundan eminsinizdir, onu geri istersiniz ancak ne yapabileceğinizi bilemezsiniz. Zihninizde yapabileceklerinizi, ne söylemeniz gerektiğini kurar, nasıl affedileceğinizi düşünür durursunuz. Bir ilişkinin sona erişine şahit olmak gerçekten de çok üzücüdür.

Eski sevgilinizi geri kazanacaksınız, buna emin olabilirsiniz. Biliyorum durumunuzun umutsuz olduğunu iddia edeceksiniz ama gerçekten onu geri kazanmanız mümkündür. Yapmanız gereken tek şey daha önce eski sevgililerini geri kazanmış olanların izlerinden gitmek ve ilişki uzmanlarının tavsiyelerine uymaktır. İlişkiniz için tek çabalayan siz olabilirsiniz, eski sevgiliniz belki de hiç umursamıyordur ama bu cesaretinizi kırmasın. Şu anda yapmanız gereken sorunlara ve ilişkiye yaklaşımınızı değiştirmektir.

Ayrılık sebebi ne olursa olsun, çoğu ilişki gerçekten istenildiğinde ve doğru tavsiye uyulduğunda kurtarılabilir. Kurtarılması zor gibi görülen durumlar eski sevgilinin hiç umursamadığı ve sizi yok saydığı durumlardır. Telefonlarınızı açmaz, mesajlarınıza cevap vermez. Şaşıracaksınız belki ama hemen herkes durmadan eski sevgilisine ulaşmaya çalışıp ciddi hatalar yapar.
Onun ayağına kapanmadan eski sevgilinizi geri kazanmanın farklı yolları da vardır. Öncelikle kendinize şunu sormalısınız; eski sevgiliniz ile yeniden birlikte olmaya hazır mısınız? Ve onu geri alabilmek için ne olursa olsun yapabilecek misiniz? Eğer cevabınız evet ise ilk yapmanız gereken kendinizi kontrol edebilmek ve mantıksız davranışlarınızın önüne geçmektir. Mesela çaresizce ona yalvarmak, kendisini suçlu hissettirmeye çalışmak ya da onu manipüle etmek gibi…

Şimdilik sevgilinizi sonsuza dek kaybedeceğiniz korkusunu bir tarafa bırakın. Bunun yerine daha faydalı şeyler düşünmeye çalışın. Hiçbir umudunuz kalmamış gibi sürekli ağlamayı bırakın. Ayrılan çiftlerin yüzde sekseninin yeniden barıştıkları bilinen bir gerçektir. Yeniden bir araya gelip gelmemeniz tamamen ayrılıktan sonra ne yaptığınız ile alakalıdır. Şu anda yaptıklarınız ya da yapacaklarınız eski sevgilinizi geri kazanmak konusundaki şansınızı belirleyecektir. Şansınızı iyi değerlendirin ki sonradan pişman olmayasınız. Eski sevgilinizin şunu bilmesini sağlayın; onun ayrılık kararına saygı duyuyor ve onu hiçbir şeye zorlamıyorsunuz!
Yapmanız gereken bir başka şey de kısa bir süre için de olsa eski sevgilinizden uzak durmaktır. Böyle yapmanızı tavsiye ediyorum çünkü eğer yakınında olursanız kendinize hakim olamayıp ona nahoş mesajlar gönderebilir, baskıcı davranabilir ve hatta onu korkutabilirsiniz bile. Neticede, eski sevgilinizden bir süre uzak durmanızda fayda vardır.

Eski sevgiliniz bir başkası ile görüşüyorsa bile vazgeçmeyin çünkü ayrılıklardan hemen sonra başlayan ilişkiler çok uzun sürmez.

Hemen bugün olasılıkları kurup kurup kendinizi üzmekten vazgeçin ve sizden önce eski sevgililerini geri kazanmayı başarmış olanların yolundan gidin. Eski Sevgiliyi Geri KazanmanınGarantili Yolları kitabını inceleyin ve işe koyulun. 

2 yorum:

 1. Saçma sapan davranışlarda bulunmayın ve kesinlikle şunları yapmayın https://www.istanbul.net/blog/liste-eski-sevgiliye-mesaj-attiran-5-durum/

  YanıtlaSil
 2. Ciao il mio nome è Rosana.
  "Voglio testimoniare di come ho ottenuto il mio marito dopo aver vissuto da solo per stare con la sua amante, siamo stati insieme per 3 anni, di recente ho scoperto che mio marito aveva una relazione con un'altra donna, quando lo incontrai, Ha portato a litigioni e finalmente mi ha lasciato solo per la sua padrona, ho provato tutti i possibili per riportarlo indietro ma non avremmo potuto fare a meno fino a quando non ho visto un post in un forum di relazione su un cronometro che aiuta le persone a ritornare il loro amore perduto attraverso l'incantesimo , In un primo momento l'ho dubitato ma ho deciso di provarlo, quando ho contattato questa magia attraverso la sua email, mi ha aiutato a lanciare un incantesimo e mio marito ha lasciato la donna e mi è tornato entro le 12 alle 16 ore, siamo Felicemente insieme di nuovo. Contattare questo grande spell caster per il tuo rapporto, matrimonio e altri problemi come;

  1: Hai bisogno di te, moglie, marito, amico, sorella E.T.C.
  2: Hai bisogno di una magia di lotteria
  3: Hai bisogno di magia di denaro
  4: Hai bisogno di un incarico di lavoro
  5: Hai bisogno di un incantesimo di fortuna
  6: Hai bisogno di un incantesimo per curare la tua malattia
  7: Hai bisogno di un incantesimo per avere pace e felicità
  8: Hai bisogno di un incantesimo da percorrere
  9: Hai bisogno di un incantesimo per apparire bello e bello Contattaci per una soluzione rapida tramite la sua Email: aigbuzaspiritualtempel@gmail.com o aigbuzaspiritualtempel@outlook.com, puoi anche chiamarlo o aggiungerlo su Whats-app: +2347055556604

  YanıtlaSil