5 Kasım 2012 Pazartesi

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Mü Yoksa Taktik Mi?

Sevgiliniz ile ayrı düştünüz. Ancak hikaye sizin için henüz bitmedi. Çünkü siz hala seviyorsunuz hatta aşıksınız. Peki ne olacak şimdi? Kaderinize küsüp ayrılığı kabul mü edeceksiniz yoksa sevgilinizi geri getirmek için bir şeyler mi yapacaksınız? 

Seçim sizin elbette. Eğer eski sevgiliniz ile hikayenizin yarım kaldığına ve birlikte mutlu olabileceğinize inanıyorsanız bir kez daha denemekten bir zarar gelmez. Seçiminizin bu yönde olacağını tahmin ediyorum, zira başka türlü bu sayfaya gelmezdiniz. 

Bir çok aşık ilişkilerin bitmiş gibi gözüktükten sonra yeniden başlayabileceğini bilmez ve bu nedenle aşk acısı çeker. Aslına bakarsanız acı çekmenin aşkın bir parçası olduğunu düşünenlerin sayısı hiç de az değildir. Bu bizlere yıllardır öğretilendir. Aşk filmlerinde hep acıklı hikayeler anlatılır, sevenler kavuşamaz, gururlu insan eski sevgilisinin adını anmaz, değil mi? 

Değil işte sevgili dostum! Sizin çevrenizde ayrılıp yeniden birlikte olmaya başlayan çiftler yok mu? Boşanıp yeniden evlenenler bile var üstelik sizin sandığınız kadar da az değil. Yani demek istiyorum ki eski sevgili ile yeniden birlikte olmak hem mümkün hem de olağan bir durumdur. Sandığınız kadar imkansız bir durum ise hiç değildir! 

Peki sevgilinizi nasıl geri getireceksiniz? Büyü yaptırmak seçeneklerinizden birisi mi yoksa? Biliyorum Google'da arama yapınca karşınıza sevgiliyi geri döndürme büyüsü adı altında bir çok şey çıkıyor. Çevirgel Duası olsun, Canbar Aşk Büyüsü olsun bir sürü şey. Ya da belki medyumlara rastlıyorsunuz. Normal. Büyünün yapabilecekleri ile yetişmiş bir nesiliz biz. 

Sevgiliyi geri getirme büyüsü peşine düşmeden ya da bir medyuma gitmeden önce bir düşünün. Sevdiğinizi geri kazanmak için gerçekten büyüye ihtiyacınız var mı? Bir zamanlar kendinize aşık ettiğiniz kişiyi neden yeniden aşık edemeyesiniz? 

Büyüye gerek yok (zaten tutan büyüyü de şimdiye kadar hiç duymadım, görmedim). Büyü sizsiniz. Yalnızca oyunu biraz kuralına göre oynamalısınız, o kadar...Yani bildiğiniz taktik işte. Hem daha etkili hem de zararsızdır (cüzdanınız da boşalmaz). 

Kendi aşk büyünüzü yapın. Sevgilinizi kendiniz olarak geri kazanın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder