25 Ekim 2012 Perşembe

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü


Sevgili okurlarım, bugünkü konumuz Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü. Uzun yıllardır danışanlarıma ilişkiler konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. İster istemez her şeyi denemiş insanlar ile karşılaşıyorum. En son geçenlerde bir danışanım elinde internette bulduğu bir tarifle geldi, Terk Eden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü diye bir şey bulmuş siyah renkli forumların bir tanesinde. Bakır bir levha bulacakmış da onun üzerine arap harfleri ile bir şeyler kazıyacakmış sonra yakacakmış sevgilisi de o bakırın yandığı gibi kendisine yanıp geri gelecekmiş.Bir başkası olsa daha farklı yaklaşırdım. Ama bu danışanım gerçekten hassas bir durumda olduğu için mantıklı sorular ile kendisini boş hayallere kaptırmasına engel olmaya çalıştım. Hepimizin başına zaman zaman gelmiştir, içinde bulunduğumuz çok güç bir durumdan çıkabilmek için sihirli bir değnek ararız, isteriz ki bir mucize olsun ve biz rahatlayalım, isteklerimize kavuşalım. İşte eski sevgililerini geri isteyen insanların çoğunda bu his vardır. Yani aslına bakarsanız son çare olarak büyü tarifleri araştırmak çok da yadırganacak bir şey değildir. En modern ya da en inançlı bildiğimiz insanların bile falcı ve medyumlardan çıkmadıklarını düşünecek olursak…

Her neyse, konumuza geri dönelim. Ona bu kadar açık söylemedim ama size söyleyeceğim. O kadar aşk acısı çeken insan tanıdım bir tanesinde de aşk büyüsünün tuttuğunu görmedim. Kendi arkadaşlarımdan biri en son sokak köpeklerinin peşinde dolaşıyordu büyülü bir kağıt yedirmek için. Gayet tahsilli, çok modern dışarıdan baksanız bu tip şeylerle uzaktan yakından ilgisi olmayacak bir tiptir. Ama çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor, değil mi?

Aşkın büyüsü mü? Eski sevgiliyi getirme büyüsü mü?

Oysa çaresiz değilsiniz. Hatırlayın eski sevgilinizi kendinize daha önce aşık etmeyi başarmıştınız, öyle değil mi? Nasıl yapmıştınız bunu? İnternette bulduğunuz aşk büyüsü tarifiyle mi yoksa bir büyücüye falcıya mı yaptırmıştınız bu işi? Tabii ki hayır! Siz kendiniz, isterseniz pekâlâ olabileceğiniz eski halinizle onu kendinize aşık etmiştiniz. Bunu yeniden yapamayacağınızı size düşündüren nedir ki? Yani bir defa yapabildiyseniz ikinciyi yapmanız çok daha kolaydır aslında. Artık onu nelerin etkilediğini gayet iyi biliyorsunuz, bilginizi kullanın! Aşkın büyüsünü siz de yapabilirsiniz.

Büyü İşe Yaramıyorsa Eski Sevgilimi Nasıl Geri Getiririm ?
Siz eski sevgilisini özleyen ve yeniden birlikte olmak isteyen ayrıca çok umutsuz bir durumda olan tek insanın kendiniz olduğunu sanmıyorsunuz herhalde değil mi? Ayrılık da aşka dahildir ve herkes anlaşmalı ayrılmaz. Hatta çoğu zaman sadece taraflardan bir tanesi ayrılmak ister. İster şiddetli bir kavga sonucunda ister sakin bir veda ile olsun, ayrılık çoğu zaman bir tarafın hiçbir zaman hazmedemediği bir durumdur. Bazıları gururlarına yediremedikleri için, bazıları da durumu umutsuz bulduklarından ayrılığı kabullenirler. Bazıları da bir şans daha almak konusunda ısrarlıdır.

İşte bu kararlı aşıklar hedeflerine ulaşabilirler ancak. Tabii doğru adımları atarak, doğru zamanda doğru şeyleri yaparak, kendilerinden emin bir şekilde soğukkanlı hareket ederek başarabilirler bunu. Eğer siz de eski sevgilinizi geri kazanmak için denenmiş taktiklere ihtiyaç duyuyorsanız çekinmeden Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim. Dijital bir kitap olduğundan hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bir kitaptan ziyade adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatan bir rehber aslında. İşinize yarayacağına eminim.

Bahsettiğim kitaba /http://www.eskisevgiliyigerikazanmaningarantiliyollari.com/ adresinden ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder