26 Eylül 2012 Çarşamba

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları


Eski sevgiliyi geri kazanmanın en garanti yolu en baştan sevgilinizi kaybetmemek ve eski sevgili sıfatına sahip olmamaktır. Şimdiye kadar bir çok yazılarım ve makalelerim yayımlandı ve bu konuyla alakalı çok fazla sayıda insana ulaşıp yardım etmeye çalıştım. Yazdığım yazılar sonrasında bir çok okuyucum bana ulaşarak fikirlerimi aldı, bu da bana güvendiğiniz anlamına gelir ki sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Ben sadace bir zamanlar kendim de çektiğim bu acıdan sizleri kurtarabilmek için tecrübelerimi ve bilgilerimi paylaşıyorum. Çünkü çok sevdiğiniz birinin sizden uzaklaşmasının ne demek olduğunu çok çok iyi biliyorum.

Kısa keseceğim, yazılarımda hep en başta kendinizi sevmeniz ve kendinize saygı duymanız gerektiğinden ancak bu şekilde sevgilinizi geri kazanacağınızdan bahsettim. Eğer ki siz kendinizi sevmez, beğenmez ve kendinize saygı duymazsanız bunu eski sevgiliniz de dahil olmak üzere kimseden bekleyemezsiniz. Elbette acı çekiyorsunuz ve bu durumdayken bu yazdıklarım size imkansız gibi gözüküyor. Ancak siz battaniyenizin altında ağlayarak eski günleri hatırlayarak vakit kaybettikçe sevgilinizi geri kazanmaktan uzaklaşırsınız. Şimdi bir şey yapmazsanız gerçekten de çok geç olabilir.

Çare Sizde : Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı
Böyle bir konuda kitap mı yazılmış ne işime yarayacak demeyin. Neticede sevgilisinden ayrılan ve onu geri kazanmaya çalışan bir tek siz değilsiniz. Aşk var olduğundan beri aşk acısı da vardı ve insanlar bu acının üstesinden gelmeyi başarıp sevgililerini geri kazandılar ya da kendilerini depresyonun pençesine bırakıp sevgililerini sonsuza dek kaybettiler. Ve bütün bu aşk oyunlarının kuralları yüzlerce yıldır birileri tarafından uygulandı. Ne yapmalı, ne demelisiniz? Neden ayrıldınız, neden barışma şansınız yüksektir? Psikolojik taktikler ve insan psikolojisi ile ipuçlarından faydalanarak eski sevgilinizi geri kazanabilirsiniz.  Kitabın içeriğini buradan inceleyebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder