26 Ağustos 2012 Pazar

Ters Psikoloji ile Eski Sevgilinizi Geri Kazanmak Mümkün Mü?

Ters Psikolojinin Temel Adımları

Birçok durumda ile yaradığı tespit edilmiş olan ters psikoloji hakkında ne biliyorsunuz?  Her durumda demiyorum zira herkes birbirinden farklıdır ve hiçbir şeyin %100 garantisi yoktur. İnsan davranışlarını önceden tahmin edilmesi bir hayli zor olsa da psikoloji bununla ilgilenen bir bilim dalıdır ve ters psikoloji yönteminin bir çok durumda işe yaradığı ispatlanmıştır.

Evvela ters psikolojinin önemli noktalarından söz edelim. Şu an için aklınızdan eski sevgilinizi geri kazanma konusunu çıkartmalısınız. Her şeyden önce kendi üzerinizde kontrol sağlayabilmelisiniz. Tabii ki şu anda kendinizi hiç de iyi hissetmiyorsunuz ve büyük ihtimalle bütün gündüz ve gece eski sevgilinizi düşünüp özlüyorsunuz, yaptığınız her şey size onu hatırlatıyor ama kontrolü sağlamak zorundasınız.

Bu yazıda ve blogun tamamında eski sevgilinizi geri kazanmak için yapmanız gereken şeyleri okudukça kalbiniz bile kırılsa hedefinizden şaşmamalısınız. Ona yalvarmayın, tavizlerde bulunmayın ve lütfen onun karşısına geçip ne kadar ihtiyacınız olduğunu, onsuz yaşayamayacağınızı vs söyleyerek gözyaşlarına boğulmayın!Bir diğer konu da eski sevgiliniz ile irtibata geçmemeniz gerektiğidir. Hiçbir şartta ona ulaşmayın. Buna telefon, sms, Facebook, ve diğer tüm iletişim yolları dahildir. Hepsinden uzak durun. Kendinize yasak koyun! Bir şekilde tesadüf eseri ona rastlasanız dahi mutsuz, çaresiz, ondan uzakta biçare gözükmemelisiniz. Tam tersine, her şeyin yolunda, keyfinizin yerinde ve gayet mutlu gözükmelisiniz. Bu atacağınız en etkili adım olacaktır. İnsanlar sahip olamadıkları şeyleri arzular ve kaybetmeden de kıymet bilmezler ne yazık ki. Eski sevgiliniz sizi kaybettiğine inanmalıdır.

Size demek istediğim şu, eğer eski sevgilinizin sizin üzerindeki kontrolünü kırar ve ona müsaade etmezseniz onu tekrar kazanma şansınız oldukça artacaktır. Buna karşın eski sevgiliniz ne yaparsa yapsın onun yanında olacağınızı ya da parmağını şıklattığında ona koşacağınızı bilirse sizden giderek uzaklaşacaktır. Çaresiz ve muhtaç görüntünüz değiştiğinde onun yaşantısındaki “her zaman orada olan kişi” sıfatınızdan kurtulacaksınız. Ve bu nedenle dengeler değişmeye başlayacak ve bunun üzerine sizi terk eden eski sevgiliniz ayrılık kararını gözden geçirmeye başlayacaktır. 

Sakın eski sevgilinizi kıskandırmaya falan çalışmayın. Onunla konuşmayacaksınız ancak bu bir başkasıyla birlikte olup kıskandırmaya çalışacağınız anlamına gelmez. Sonuçta eski sevgilinizi tekrar elde etmek istiyorsunuz, yeni bir sevgili edinmeyi değil, değil mi?

Böyle davranarak onu yeniden elde etmeyi başarabilirseniz ki kontrolü kaybetmezseniz başarırsınız ve şayet birlikteyken aranız iyi idiyse daha çekici, kendi kendine yeten ve sevgiliniz dahil kimseye ihtiyaç duymayan yeni siz onun kalbinde daha sağlam bir yer edineceksiniz. Mesela siz küçük bir oğlan çocuğu gibi davrandığınız için terk edildiyseniz ve bir zaman sonra gerçek bir erkek gibi davranmaya başlamışsanız şansınız oldukça yüksek olacaktır. Kadınların karşısında Xavier Bardem gibi de gözükseniz muhtaç ve zayıf gözükmeniz oldukça eksi bir puan olacaktır.

Aynı şey bir kadınsanız da geçerlidir. Üstelik erkekler dış görüşe çokça önem verirler. Diyelim ki karşısına çıktığınızda varsa fazla kilolarınızı vermiş, eskisinden çok daha çekici ve kendine güveni yüksek bir kadın olursanız eski erkek arkadaşınız şaşıracak ve kaybettiklerini düşünmeye başlayacaktır.

Unutmayın ki hiç kimseyi kendinize zorla aşık etmeniz mümkün değildir ancak ihtimali artırabilirsiniz. Üstelik hedefinizdeki kişi eski sevgiliniz ise işiniz daha da kolaydır zira size daha önce bir defa aşık olmuştur. Ayrılma nedeninizi hafifletecek zaman, kendinize olan güveninizin artması ve daha çekici bir haline gelmeniz ise eski sevgilinizi daha çabuk elde etmeniz yolunda size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ters psikolojinin en temel ilkelerinden kısaca bahsettim. Bu konuda daha fazla bilgi almak için Eski Sevgilinizi GeriKazanmanın Garantili Yolları adlı kitaba göz atabilirsiniz. Hem bu konuda daha fazla bilgi bulabilir hem de sizinle aynı durumdaki binlerce aşığa yol göstermiş taktikleri okuyabilirsiniz.

36 yorum:

 1. Gercekten cok dogru aynen boyle yapmak lazim

  YanıtlaSil
 2. Eski sevgili mi eskimiş adı taşıyorsa onu sevgili Die anmam bittiğine şükür der yoluma bakarım.. Öylesiyle Evlilik olsa daha beter olabiliriz.. Olmaması en hayırlısı.

  YanıtlaSil
 3. Eski sevgili mi eskimiş adı taşıyorsa onu sevgili Die anmam bittiğine şükür der yoluma bakarım.. Öylesiyle Evlilik olsa daha beter olabiliriz.. Olmaması en hayırlısı.

  YanıtlaSil
 4. benim durumum daha farklı bizi ayıran aileler biz evlencektik annesi ayırdı benim anneminde katkısı var tabi şimdi onu zorla nişanladılar o yüzük bile takmıyor.benim ne yapmam lazım bu ters pskoloji açısından

  YanıtlaSil
 5. Eski sevgilim sosyal hesabım olmasını istemiyordu şimdi ayrız tabi geri barışmak istiyorum da bn hesap açsam onun geri dönmesini engeller mi

  YanıtlaSil
 6. HAyor tabiki açmalısın. Kaldı ki onun sosyal medya hesabı vardır. Senin de ondan bağımsız yaşayabildiğini görmesi lazım ters psikoloji bu olur.

  YanıtlaSil
 7. Ben ayrılınca yapılmaması gereken herseyi yaptım yeni bir şans istedim sürekli mesaj attım şimdi her yerden engelledi beni istemediğini söylüyor zamanında çok sevmişti bu durumda ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok merak ettim. Aynı hataları ben yaptım daha dün engel yedim. Döndü mü size geri? Zaman geçmiş döndü mü? Umut var mı bende?

   Sil
 8. Ben aldatıldığımı öğrendim bana söylediği tek cümle "beni seviyorsan biraz olsun takıyorsan buraya geldiğimde yüz yüze herşeyi anlatırım anlatınca haklı olduğumu anlarsın olaylar bildiğin gibi değil" ne yapmalıyım sizce ?

  YanıtlaSil
 9. Terkeden taraf bensem ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
 10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 11. Bana olan sevgisinin azaldigini soyleyip bitirdi iliskiyi ve tekrar sevgiyi arttiramayiz dedi. Ayni sinifta ders görüyoruz üniversitede ve biraz depresyon takildigimi gordu. Ne yapmaliyim

  YanıtlaSil
 12. Banada yardımcı olun ne yapmam lazım üniversitede 3 sene cıktık aynı evde kaldık beni çok seviyordu hemde çok ben ona karsı ilgisizdim sonra bnm okul bitti o 1 dönem daha okudu uzak kalınca soğudum msjlarına daha az cvp veriyor daha az arıyordum snra dönem gecti okulu bitirdi 25 subat günü ayrık msjı attı ben beni çok sevdiğini bildiğim için gitmez dedim ama gitti bende tek msj attım sana hakkettiğin değeri veremedim diye aradan 2 ay gecti aklıma düştü snra benden umudu kestiği için birini bulmus aradım konustum pismanım dedim geri dön tekrar deneyelim dedim artk hayatmda baska biri var dedi ben gerçektende çok pişmanım ne yapmam lazım (sizi sevenlerin değerini bilin ve incitmeyin )

  YanıtlaSil
 13. Ben hep terkettim kiz arkadasimi ama simdi geri kazanamiyorum çok yalvardim acizligimi anlattim sensiz olamam falan herseyi dedim olmadi hergun msj attim olmadi aradim olmadi bu ters psikoloji ondada ise yararmi acaba

  YanıtlaSil
 14. 3.5 yıllık mutlu ama bazı zamanlar tartistigim sevgilim ailesinin önünde onların da olumsuz düşünmesi nedeniyle terketti ve ne kadar yalvardiysam geri donmedi sizce bu durumda tekrar geri donermi ailesinden tehtid aldığını biliyorum

  YanıtlaSil
 15. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 16. Deneyimimi paylaşmak için buradayım. Kocam nasıl döndüm, kocam sonunda döndü, 9 yıldır evliyiz ve iki çocuğumuz var. Bu bizim için iyi ve hep mutluyuz. Bir gün kocam anlamadığı bir şekilde çalışıyorken, bana ve çocuklara nasıl davrandığından çok şüpheliydim. Ardından bir ay eve gitmemi istedi ve beni istediğini boşamak için aramadı, ona ne yapmamı istediğini sordum ve beni bir daha görmek istemedi. 2 yıldan fazla bir süre hasta olmuştu, deliydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Onu o kadar çok seviyorum ki o benim hayatımda ve tekrar bir şey yapmak istemiyor. Anneme mevcut durumla ilgili bir sorun yaşadığım ve kocamın kocasının ona başka bir kadınla evlendiğini, neden bir şey söylediğini, benden nefret ettiğini ve tanıtıldığım arkadaşımdan birinin hakkında söylediğini söylediğini söyledim Daha sonra Dr.chamber ile e-posta yoluyla temasa geçtim ve bana ne yapmamı istediğini yaptım ama onun komik yanı, kocamın bir yıl önce beni terk etmiş olması ve zaten beni ve çocukları unutmasıydı, kocam beni aradı ve affı için yalvarmaya başladı, Dr.Chamberc'le tanışmadan önce farklı büyü tekeri denedim ancak not geldi ancak bu Doktor gerçekti ve ben çocuklarımla mutluyum ve o zaman çocukları dönecekti ve beni sevdiğini. Ne olduğunu bilmiyorum. Ama bugün, kocam ve ailem tekrar mutlu. Doktor Chamberc, ailemi tekrar geri getirdiğim için teşekkür ederim. Ayrıca Dr.Chamberc'den yardıma ihtiyacınız var E-posta adresi chamberc564@yahoo.com Bu aşağıdaki sorunlardan herhangi birinde ona başvurun (1) Sevgilinizi geri getirmek isterseniz (2) Sen her zaman bir kabustur. (3) Ofisinizi desteklemek için (4) Çocuğunuzu istiyorsanız. (5) Zengin olmak istiyorsun. (6) Eşiniz / eşiniz, yalnız kalmanızı istiyor. (7) mali yardım. 8) Evlilik sahibi olmak istiyorsanız 9) İnsanlara ilgi duymak istiyorsanız 10) Çocuk durumu 11) Eşinize ihtiyacınız var 13) Piyango almak için 14) Promosyon hatası 15) KORUNMA KONUSUNDA KORUNMA 16) İşletme hata 17) İyi çalışma HECHIZO 18) Herhangi bir hastalığı tedavi edin. (19) The E.T.C Çözümle, DrChamberc ile bu chamberc564@yahoo.com e-postasıyla iletişime geçin, onlarla iletişime geçerek tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 17. Benim adım JUANIA DANAJ.Ii deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterdim aslında kocam evliliğimizi birkaç yıl boyunca küçük bir tartışmayı izledikten sonra evliliğe bıraktı, iki çocuğumu görevime bıraktı.Gerçek durumum her geçen gün bozuldu aynı zamanda işimi kaybettim. Her zaman ona aşık olmak ve sevimli çocuklarımızın yanında olmasını istediğim Dr.Chamberc ile temas kurarak Forum'larda buldum. Kocamın bana verdiği ritüellerden 3 gün sonra kocamın dönüşünde hoş bir sürpriz oldu. Dr.Chamberc, ve şimdi tüm finansal durumum olumlu yönde değişti, başka bir iş buldum ve iyi bir ücret aldım.Tedavi, maddi, sağlık, psikolojik vb. Problemleri olanlar için… Memnun kalmak için Dr.Chamberc ile iletişime geçin. İşte onun bağlantıları:
  E-posta: chamberc564@yahoo.com

  YanıtlaSil
 18. Benim adım JUANIA DANAJ.Ii deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterdim aslında kocam evliliğimizi birkaç yıl boyunca küçük bir tartışmayı izledikten sonra evliliğe bıraktı, iki çocuğumu görevime bıraktı.Gerçek durumum her geçen gün bozuldu aynı zamanda işimi kaybettim. Her zaman ona aşık olmak ve sevimli çocuklarımızın yanında olmasını istediğim Dr.Chamberc ile temas kurarak Forum'larda buldum. Kocamın bana verdiği ritüellerden 3 gün sonra kocamın dönüşünde hoş bir sürpriz oldu. Dr.Chamberc, ve şimdi tüm finansal durumum olumlu yönde değişti, başka bir iş buldum ve iyi bir ücret aldım.Tedavi, maddi, sağlık, psikolojik vb. Problemleri olanlar için… Memnun kalmak için Dr.Chamberc ile iletişime geçin. İşte onun bağlantıları:
  E-posta: chamberc564@yahoo.com

  YanıtlaSil
 19. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 20. Bu bana yardım eden bir adamın iyi çalışmasının ifadesi. Benim adım ELDA VERA ve İspanya'da yaşıyorum. Hayatım döndü! 8 yıllık evlilikten sonra kocam beni terk etti ve üç çocuğumuzla birlikte beni terk etti. Hayatımın bitmek üzere olduğunu hissettim. İnternette tanıştığım DR Chamberc adında bir sihirbazımız var. İnançlı bir günde, internette gezinirken, problemlerimi çözebilecek iyi bir yazım boksörüyordum. Bu özel sihirbaz hakkında bir dizi tanıklık buldum. Bazı insanlar eski bir sevgilisini geri getirdiğini, bazılarının da rahmi geri getirdiğini, bazılarının boşanmayı durduracak bir büyü ortaya çıkarabileceğini ve bunun gibi bir şey olduğunu kanıtladığını ifade etti. Dr.Chamberc'in eski sevgilisini 48 saatten az bir sürede emekliye ayrıldığını ve ifadenin sonunda Dr.Chamberc'in e-posta adresini yayınladığını gösteren Grace adlı bir kadın gördüğüm özel bir ifade vardı. Bütün bunları okuduktan sonra, DR Chanberc'i denemeye karar verdim. Onunla e-postayla bağlantı kurdum ve problemimi açıkladım. Sadece 3 gün içinde kocam bana döndü. Sorunlarımızı çözüyoruz, ve hatta eskisinden daha mutluyuz. Dr.Chamberc gerçekten yetenekli bir adamdır ve onu yayınlamayı bırakmayacağım çünkü o harika bir adamdır. Eğer sorun yaşıyorsanız ve bu sorunu sizin için çözmek için gerçek ve gerçek bir sihirbaz arıyorsanız. Bugün Dr.Chamberc'i dene, sorunun cevabı olabilir. Onunla irtibata geçebildiğiniz Email chamberc564@yahoo.com Teşekkür ederim,
  Aşağıdakiler için ona ulaşın:
  (1) Eski sevgilinizi geri yüklemek istiyorsanız
  (2) Her zaman kötü hayalleriniz varsa.
  (3) Ofisinizde terfi ettirilmek istiyorsunuz.
  (4) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmasını istersiniz.
  (5) Bir çocuk istiyorsanız.
  (6) Zengin olmak istersiniz.
  (7) Kocanızı / eşinizi, isteğinizin sonsuza dek sürmesini sağlamak istiyorsunuz.
  (8) Mali desteğe ihtiyacınız varsa.
  (9) Otların bakımı
  10) İnsanların hapisten çıkmasına yardımcı olun
  (11) Evlilik rolleri
  (12) Mucizevi çubuklar
  (13) Çekiliş
  (14) CHARMING PROPHET
  (15) Cazip anlar
  (16) Hastalıkları ortadan kaldırır.
  (17) YAVRULARIN KAZANAN OYUNCULARI
  (18) SERGİ SPELLİ'NDE BAŞARI
  (19) Seni kimin seveceğini bilmek için büyü.
  (20) İş Yazışması
  (21) HIV hastalığının çubuklarını çıkarın
  Bugün iletişime geç:
  chamberc564@yahoo.com

  YanıtlaSil
 21. Gerçekten de Dr.Chamberc'i kocamı nasıl geri aldığımı ve evliliğimi kurtardığımı anladığım kadarıyla tüm dünyadaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum… İki çocukla 5 yıldır evliyim ve ailemle birlikte mutlu bir şekilde yaşadım. Benimle ve kocamla neredeyse her seferinde kavga ve tartışmalara ışık tutan kocam çirkinleşmeye başladı… kocamın boşanma davası açtığı bir zamanda daha da kötüleşti… Fikrini değiştirmesi ve benimle kalmasını sağlamak için elimden geleni yaptım çünkü onu sevdim tüm kalbimle ve kocamı kaybetmek istemedim ama her şey yolunda gitmedi… Evden taşındı ve hala boşanma için davaya devam etti… Her şeyi itiraf ettim ve denedim ama hala hiçbir şey işe yaramadı. Biri beni bu harika, büyük büyü casterine tanıttığında ortaya çıktı: Dr.Chamberc En sonunda bana yardım etti… Bu gibi şeylerin hayranı olmadım ama sadece denemeye karar verdim çünkü çaresizdim ve hiçbir seçenek bırakmadı … Benim için büyüyü yaptı ve söz verdiği gibi gerçekten işe yaradı ve kocamın aklının değişmesi oldu ve benimle ve çocuklarla kalmak için eve döndüler. Ve bana bir daha asla zarar vermeyeceğine söz ver. Biz DrChamberc HE AŞAĞIDAKİ SPELLİ ÖZELLEŞTİRMESİ yardımıyla olduğu gibi mutlu bir şekilde yaşıyoruz. (1) Eğer eskiyi geri istiyorsan. (2) her zaman kötü hayalleriniz varsa. (3) Ofisinizde terfi etmek istiyorsanız. (4) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmasını istiyorsan. (5) Bir çocuk istiyorsanız. (6) Zengin olmak istiyorsan. (7) Eğer kocanızı / eşinizi sonsuza dek sizinki gibi bağlamak istiyorsanız. (8) Mali yardıma ihtiyacınız varsa. (9) Nasıl dolandırıldın ve paranı geri kazanmak istiyorsun. (10) boşanmanızı durdurmak isterseniz. (11) eğer kocandan boşanmak istiyorsan. (12) dileklerin kabul edilmesini istiyorsanız. (13) Gebelik gebe kalmayı bebeğinize (14) Sorunlu mahkeme davalarını kazanacağınız ve hangi aşamada olursa olsun boşanma garantisi (15) Evliliğinizi ya da ilişkinizi parçalamayı durdurun. (16) (H I V), (KANSER) (HERPES) veya herhangi bir hastalık gibi herhangi bir hastalığınız varsa. Bir kez daha size yardımcı olacak herhangi bir probleminiz varsa onunla iletişime geçtiğinizden emin olun. E-posta adresi, chamberc564@yahoo.com ile hemen iletişime geçiyor.

  YanıtlaSil
 22. Gerçekten de Dr.Chamberc'i kocamı nasıl geri aldığımı ve evliliğimi kurtardığımı anladığım kadarıyla tüm dünyadaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum… İki çocukla 5 yıldır evliyim ve ailemle birlikte mutlu bir şekilde yaşadım. Benimle ve kocamla neredeyse her seferinde kavga ve tartışmalara ışık tutan kocam çirkinleşmeye başladı… kocamın boşanma davası açtığı bir zamanda daha da kötüleşti… Fikrini değiştirmesi ve benimle kalmasını sağlamak için elimden geleni yaptım çünkü onu sevdim tüm kalbimle ve kocamı kaybetmek istemedim ama her şey yolunda gitmedi… Evden taşındı ve hala boşanma için davaya devam etti… Her şeyi itiraf ettim ve denedim ama hala hiçbir şey işe yaramadı. Biri beni bu harika, büyük büyü casterine tanıttığında ortaya çıktı: Dr.Chamberc En sonunda bana yardım etti… Bu gibi şeylerin hayranı olmadım ama sadece denemeye karar verdim çünkü çaresizdim ve hiçbir seçenek bırakmadı … Benim için büyüyü yaptı ve söz verdiği gibi gerçekten işe yaradı ve kocamın aklının değişmesi oldu ve benimle ve çocuklarla kalmak için eve döndüler. Ve bana bir daha asla zarar vermeyeceğine söz ver. Biz DrChamberc HE AŞAĞIDAKİ SPELLİ ÖZELLEŞTİRMESİ yardımıyla olduğu gibi mutlu bir şekilde yaşıyoruz. (1) Eğer eskiyi geri istiyorsan. (2) her zaman kötü hayalleriniz varsa. (3) Ofisinizde terfi etmek istiyorsanız. (4) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmasını istiyorsan. (5) Bir çocuk istiyorsanız. (6) Zengin olmak istiyorsan. (7) Eğer kocanızı / eşinizi sonsuza dek sizinki gibi bağlamak istiyorsanız. (8) Mali yardıma ihtiyacınız varsa. (9) Nasıl dolandırıldın ve paranı geri kazanmak istiyorsun. (10) boşanmanızı durdurmak isterseniz. (11) eğer kocandan boşanmak istiyorsan. (12) dileklerin kabul edilmesini istiyorsanız. (13) Gebelik gebe kalmayı bebeğinize (14) Sorunlu mahkeme davalarını kazanacağınız ve hangi aşamada olursa olsun boşanma garantisi (15) Evliliğinizi ya da ilişkinizi parçalamayı durdurun. (16) (H I V), (KANSER) (HERPES) veya herhangi bir hastalık gibi herhangi bir hastalığınız varsa. Bir kez daha size yardımcı olacak herhangi bir probleminiz varsa onunla iletişime geçtiğinizden emin olun. E-posta adresi, chamberc564@yahoo.com ile hemen iletişime geçiyor.

  YanıtlaSil
 23. Merhaba dünya benim adım Grace, Dr.Chamberc'in benim için yaptığı büyük şeye şahit olmak istiyorum. İyi bir 4 yıl yaşadıktan sonra sevgimi geri alabileceğimi asla öğretmedim. Dr.Chamberc'in yardımına ilk olarak, daha önce gördüğüm gibi baktım çünkü param ile sonuçlanan birçok çevrimiçi büyü seçkisi ile iletişim kurdum, böylece artık iletişim kuramamaya ikna oldum. Harry'nin adında bir televizyon izlediğini gördüğümde televizyonu izleyen 2 gün boyunca onu izliyordum. Dr.Chamberc'in ona nasıl yardım ettiğini anlatıyordum, bu yüzden bunu gördüğümde, hemen bir kez daha şüphe duymayacağım hiçbir şeyim yok. Ona ve ben de sevgilimin beni 4 yıldır iyi bıraktığını söyledim, bu yüzden bana sevgimin gelecek hafta bana döneceğinden endişelenmememi söyledi ve bana derhal yapmamız gereken her şeyden şüphe etmediğimi söyledi. çünkü bu adamın o kadar harika olduğuna dair kanıtlar görmüştüm, sanki bana anlattığı saat kadar beklemek zorunda kaldım, hemen bir hafta bitti ben bir numaradan tuhaf bir çağrı yaptım ilk aramayı göz ardı ettim çünkü ' Tuhaf sayıları almak gibi, bir daha görebildiğim şey aynı numaradan gelen bir metin mesajıydı, ben ne zaman açtığımı okurken onu okumak zorunda kaldım, ne gördüğümü havaya inanamadım, metin benim aşkımdı. 4 yıl sonra, aramayı denemem için özür dilediğini söyledi ve tekrar aradı , o yüzden aldım, bana yalvarıyor diye yalvaran telefonda ağlıyordu, şimdi bana sonsuza dek kalmaya hazır olduğunu, bana yaptığı şey için çok üzüldüğünü söyledi. Çok şaşırdım ve suskun kaldım, bu yüzden ona II'nin onu affettiğini söyledim, evime geldiği andan itibaren üç saat sonra nasıl geldiğini, dizlerinin üzerine düştüğünü, tekrar yalvardığını söyledim. tamam, sevgilimi geri aldım ve en şaşırtıcı kısmı bana banka hesabına erişim hakkı verdiğini ve şimdi bana yeni bir Toyota Camry (araba) aldığını ve şimdi düğünümüzü planladığımızdan dolayı mutlu olduğumu ve her ikisinin de mutluyum ben tüm yardımlarından dolayı Dr.Chamberc'e teşekkür ediyorum ve Tanrı'ya onu ue için canlı tutmasını rica ediyorum. Bu yüzden her zaman kalp molasında yardımcı olmalıyım. Yardım etmek için onunla iletişime geçmek istiyorum. O benim gibi hayatım Dr.Chamberc ile şu e-posta adresi chamberc564@yahoo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 24. Merhaba dünya benim adım Grace, Dr.Chamberc'in benim için yaptığı büyük şeye şahit olmak istiyorum. İyi bir 4 yıl yaşadıktan sonra sevgimi geri alabileceğimi asla öğretmedim. Dr.Chamberc'in yardımına ilk olarak, daha önce gördüğüm gibi baktım çünkü param ile sonuçlanan birçok çevrimiçi büyü seçkisi ile iletişim kurdum, böylece artık iletişim kuramamaya ikna oldum. Harry'nin adında bir televizyon izlediğini gördüğümde televizyonu izleyen 2 gün boyunca onu izliyordum. Dr.Chamberc'in ona nasıl yardım ettiğini anlatıyordum, bu yüzden bunu gördüğümde, hemen bir kez daha şüphe duymayacağım hiçbir şeyim yok. Ona ve ben de sevgilimin beni 4 yıldır iyi bıraktığını söyledim, bu yüzden bana sevgimin gelecek hafta bana döneceğinden endişelenmememi söyledi ve bana derhal yapmamız gereken her şeyden şüphe etmediğimi söyledi. çünkü bu adamın o kadar harika olduğuna dair kanıtlar görmüştüm, sanki bana anlattığı saat kadar beklemek zorunda kaldım, hemen bir hafta bitti ben bir numaradan tuhaf bir çağrı yaptım ilk aramayı göz ardı ettim çünkü ' Tuhaf sayıları almak gibi, bir daha görebildiğim şey aynı numaradan gelen bir metin mesajıydı, ben ne zaman açtığımı okurken onu okumak zorunda kaldım, ne gördüğümü havaya inanamadım, metin benim aşkımdı. 4 yıl sonra, aramayı denemem için özür dilediğini söyledi ve tekrar aradı , o yüzden aldım, bana yalvarıyor diye yalvaran telefonda ağlıyordu, şimdi bana sonsuza dek kalmaya hazır olduğunu, bana yaptığı şey için çok üzüldüğünü söyledi. Çok şaşırdım ve suskun kaldım, bu yüzden ona II'nin onu affettiğini söyledim, evime geldiği andan itibaren üç saat sonra nasıl geldiğini, dizlerinin üzerine düştüğünü, tekrar yalvardığını söyledim. tamam, sevgilimi geri aldım ve en şaşırtıcı kısmı bana banka hesabına erişim hakkı verdiğini ve şimdi bana yeni bir Toyota Camry (araba) aldığını ve şimdi düğünümüzü planladığımızdan dolayı mutlu olduğumu ve her ikisinin de mutluyum ben tüm yardımlarından dolayı Dr.Chamberc'e teşekkür ediyorum ve Tanrı'ya onu ue için canlı tutmasını rica ediyorum. Bu yüzden her zaman kalp molasında yardımcı olmalıyım. Yardım etmek için onunla iletişime geçmek istiyorum. O benim gibi hayatım Dr.Chamberc ile şu e-posta adresi chamberc564@yahoo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 25. Merhaba dünya benim adım Grace, Dr.Chamberc'in benim için yaptığı büyük şeye şahit olmak istiyorum. İyi bir 4 yıl yaşadıktan sonra sevgimi geri alabileceğimi asla öğretmedim. Dr.Chamberc'in yardımına ilk olarak, daha önce gördüğüm gibi baktım çünkü param ile sonuçlanan birçok çevrimiçi büyü seçkisi ile iletişim kurdum, böylece artık iletişim kuramamaya ikna oldum. Harry'nin adında bir televizyon izlediğini gördüğümde televizyonu izleyen 2 gün boyunca onu izliyordum. Dr.Chamberc'in ona nasıl yardım ettiğini anlatıyordum, bu yüzden bunu gördüğümde, hemen bir kez daha şüphe duymayacağım hiçbir şeyim yok. Ona ve ben de sevgilimin beni 4 yıldır iyi bıraktığını söyledim, bu yüzden bana sevgimin gelecek hafta bana döneceğinden endişelenmememi söyledi ve bana derhal yapmamız gereken her şeyden şüphe etmediğimi söyledi. çünkü bu adamın o kadar harika olduğuna dair kanıtlar görmüştüm, sanki bana anlattığı saat kadar beklemek zorunda kaldım, hemen bir hafta bitti ben bir numaradan tuhaf bir çağrı yaptım ilk aramayı göz ardı ettim çünkü ' Tuhaf sayıları almak gibi, bir daha görebildiğim şey aynı numaradan gelen bir metin mesajıydı, ben ne zaman açtığımı okurken onu okumak zorunda kaldım, ne gördüğümü havaya inanamadım, metin benim aşkımdı. 4 yıl sonra, aramayı denemem için özür dilediğini söyledi ve tekrar aradı , o yüzden aldım, bana yalvarıyor diye yalvaran telefonda ağlıyordu, şimdi bana sonsuza dek kalmaya hazır olduğunu, bana yaptığı şey için çok üzüldüğünü söyledi. Çok şaşırdım ve suskun kaldım, bu yüzden ona II'nin onu affettiğini söyledim, evime geldiği andan itibaren üç saat sonra nasıl geldiğini, dizlerinin üzerine düştüğünü, tekrar yalvardığını söyledim. tamam, sevgilimi geri aldım ve en şaşırtıcı kısmı bana banka hesabına erişim hakkı verdiğini ve şimdi bana yeni bir Toyota Camry (araba) aldığını ve şimdi düğünümüzü planladığımızdan dolayı mutlu olduğumu ve her ikisinin de mutluyum ben tüm yardımlarından dolayı Dr.Chamberc'e teşekkür ediyorum ve Tanrı'ya onu ue için canlı tutmasını rica ediyorum. Bu yüzden her zaman kalp molasında yardımcı olmalıyım. Yardım etmek için onunla iletişime geçmek istiyorum. O benim gibi hayatım Dr.Chamberc ile şu e-posta adresi chamberc564@yahoo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 26. Merhaba dünya benim adım Grace, Dr.Chamberc'in benim için yaptığı büyük şeye şahit olmak istiyorum. İyi bir 4 yıl yaşadıktan sonra sevgimi geri alabileceğimi asla öğretmedim. Dr.Chamberc'in yardımına ilk olarak, daha önce gördüğüm gibi baktım çünkü param ile sonuçlanan birçok çevrimiçi büyü seçkisi ile iletişim kurdum, böylece artık iletişim kuramamaya ikna oldum. Harry'nin adında bir televizyon izlediğini gördüğümde televizyonu izleyen 2 gün boyunca onu izliyordum. Dr.Chamberc'in ona nasıl yardım ettiğini anlatıyordum, bu yüzden bunu gördüğümde, hemen bir kez daha şüphe duymayacağım hiçbir şeyim yok. Ona ve ben de sevgilimin beni 4 yıldır iyi bıraktığını söyledim, bu yüzden bana sevgimin gelecek hafta bana döneceğinden endişelenmememi söyledi ve bana derhal yapmamız gereken her şeyden şüphe etmediğimi söyledi. çünkü bu adamın o kadar harika olduğuna dair kanıtlar görmüştüm, sanki bana anlattığı saat kadar beklemek zorunda kaldım, hemen bir hafta bitti ben bir numaradan tuhaf bir çağrı yaptım ilk aramayı göz ardı ettim çünkü ' Tuhaf sayıları almak gibi, bir daha görebildiğim şey aynı numaradan gelen bir metin mesajıydı, ben ne zaman açtığımı okurken onu okumak zorunda kaldım, ne gördüğümü havaya inanamadım, metin benim aşkımdı. 4 yıl sonra, aramayı denemem için özür dilediğini söyledi ve tekrar aradı , o yüzden aldım, bana yalvarıyor diye yalvaran telefonda ağlıyordu, şimdi bana sonsuza dek kalmaya hazır olduğunu, bana yaptığı şey için çok üzüldüğünü söyledi. Çok şaşırdım ve suskun kaldım, bu yüzden ona II'nin onu affettiğini söyledim, evime geldiği andan itibaren üç saat sonra nasıl geldiğini, dizlerinin üzerine düştüğünü, tekrar yalvardığını söyledim. tamam, sevgilimi geri aldım ve en şaşırtıcı kısmı bana banka hesabına erişim hakkı verdiğini ve şimdi bana yeni bir Toyota Camry (araba) aldığını ve şimdi düğünümüzü planladığımızdan dolayı mutlu olduğumu ve her ikisinin de mutluyum ben tüm yardımlarından dolayı Dr.Chamberc'e teşekkür ediyorum ve Tanrı'ya onu ue için canlı tutmasını rica ediyorum. Bu yüzden her zaman kalp molasında yardımcı olmalıyım. Yardım etmek için onunla iletişime geçmek istiyorum. O benim gibi hayatım Dr.Chamberc ile şu e-posta adresi chamberc564@yahoo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 27. Merhaba dünya benim adım Grace, Dr.Chamberc'in benim için yaptığı büyük şeye şahit olmak istiyorum. İyi bir 4 yıl yaşadıktan sonra sevgimi geri alabileceğimi asla öğretmedim. Dr.Chamberc'in yardımına ilk olarak, daha önce gördüğüm gibi baktım çünkü param ile sonuçlanan birçok çevrimiçi büyü seçkisi ile iletişim kurdum, böylece artık iletişim kuramamaya ikna oldum. Harry'nin adında bir televizyon izlediğini gördüğümde televizyonu izleyen 2 gün boyunca onu izliyordum. Dr.Chamberc'in ona nasıl yardım ettiğini anlatıyordum, bu yüzden bunu gördüğümde, hemen bir kez daha şüphe duymayacağım hiçbir şeyim yok. Ona ve ben de sevgilimin beni 4 yıldır iyi bıraktığını söyledim, bu yüzden bana sevgimin gelecek hafta bana döneceğinden endişelenmememi söyledi ve bana derhal yapmamız gereken her şeyden şüphe etmediğimi söyledi. çünkü bu adamın o kadar harika olduğuna dair kanıtlar görmüştüm, sanki bana anlattığı saat kadar beklemek zorunda kaldım, hemen bir hafta bitti ben bir numaradan tuhaf bir çağrı yaptım ilk aramayı göz ardı ettim çünkü ' Tuhaf sayıları almak gibi, bir daha görebildiğim şey aynı numaradan gelen bir metin mesajıydı, ben ne zaman açtığımı okurken onu okumak zorunda kaldım, ne gördüğümü havaya inanamadım, metin benim aşkımdı. 4 yıl sonra, aramayı denemem için özür dilediğini söyledi ve tekrar aradı , o yüzden aldım, bana yalvarıyor diye yalvaran telefonda ağlıyordu, şimdi bana sonsuza dek kalmaya hazır olduğunu, bana yaptığı şey için çok üzüldüğünü söyledi. Çok şaşırdım ve suskun kaldım, bu yüzden ona II'nin onu affettiğini söyledim, evime geldiği andan itibaren üç saat sonra nasıl geldiğini, dizlerinin üzerine düştüğünü, tekrar yalvardığını söyledim. tamam, sevgilimi geri aldım ve en şaşırtıcı kısmı bana banka hesabına erişim hakkı verdiğini ve şimdi bana yeni bir Toyota Camry (araba) aldığını ve şimdi düğünümüzü planladığımızdan dolayı mutlu olduğumu ve her ikisinin de mutluyum ben tüm yardımlarından dolayı Dr.Chamberc'e teşekkür ediyorum ve Tanrı'ya onu ue için canlı tutmasını rica ediyorum. Bu yüzden her zaman kalp molasında yardımcı olmalıyım. Yardım etmek için onunla iletişime geçmek istiyorum. O benim gibi hayatım Dr.Chamberc ile şu e-posta adresi chamberc564@yahoo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 28. Merhaba ben Mary Michael'ım, bu güzel haberi kocama nasıl geri döndüğüme dair tüm dünyaya yaymak için buradayım. Aşkım geçen ay başka bir kız için beni terk ederken çıldırıyordum, Ama beni büyük mesajcı DR Igbinovia ile tanıştıran bir arkadaşla tanıştığımda, kocam beni nasıl terk ettiğimi ve nasıl ihtiyacım olduğu konusunda DR Igbinovia'ya olan problemimi anlattım çok büyük bir şirkette iş bulmak. Sadece bana doğru yerlere geldiğimi söylediler. Kalbimi herhangi bir yan etkisi olmadan alacaktım. Bana ne yapmam gerektiğini söyledi, Yaptıktan sonra, Önümüzdeki 2 gün içinde, Aşkım beni telefonla aradı ve şimdi ve benim de aşkımdan sonra bir sonraki hafta beni yaşamak için üzüldüm. Affetmek için yalvarıyorum, istediğim şirkette görüşme için çağrıldım, amir olarak çalışmam gerekiyordu. Çok mutlu ve bunaldım ki, bunu Drigbinovia'nın kalbimdeki arzumu nasıl sağladığına dair tüm dünyaya anlatmam gerekiyor. Drigbinovia, her türlü büyü ve iyi sihir konusunda uzmandır. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresinden Drigbinovia ile iletişime geçin: doctorigbinovia93@gmail.com

  Sonra teşekkür et.

  YanıtlaSil
 29. Adım Lauren herkese acil ve hızlı aşk büyüsü için Dr.Kumola ile e-posta (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) aracılığıyla iletişim kurmasını tavsiye edeceğim, Güvenebileceğiniz en iyi büyü casteridir. Kocam ayrıldıktan sonra Dr.Kumola'nın yardımıyla eve döndü. Ailemi tekrar mutlu etmek için çok mutluyum. Herhangi bir sorunu çözmek için yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim:

  Bitkisel tedaviye ihtiyacınız var mı?
  İlişki tavsiyesi veya yardıma ihtiyacınız var mı?
  Eski sevgilin olsun diye büyüye ihtiyacın var mı?
  Çocuk sahibi olmak için büyüye ihtiyacınız var mı?
  Herhangi bir hastalığa veya hastalığa karşı tedaviye ihtiyacınız var mı?
  Ofiste veya işte tanıtılmak için yardıma ihtiyacınız var mı? vb..

  onun e-postası tekrar (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
 30. Isikolo hakkında bir tanıklık veriyorum. oyun piyangoda 100.000 Euro kazandım, DR ISIKOLO adlı bu harika büyü tekeri hakkında konuşan bazı kişilerin, DR ISIKOLO'nun kazanan numarayı göndererek piyangoyu kazanmasına nasıl yardım ettiğini söyleyen bir blog yazdı. Merak ettim ve bu şaka tekeri ile temasa geçene kadar kendim için bu işi nasıl yaptığımı bildiğim için çok fazla bilet harcadım ve asla kazanamadım diye düşündüm. Onunla temasa geçtim ve yapılması gereken gerekli şeyi söyledi ve yaptım ve bana 3 gün beklememi söyledi ve gerçekten bana yaptığım piyango için kazanan numaraları verdi. Kazananlar arasında ilk. Bana (oğlumun benim için tek yapman gereken, bu tanıklıkları başkalarıyla paylaştığından emin olmak, böylece piyangoyu kazanabilmeleri için, internette heceleyecek çok zamanım olmadığından emin olduğumu) söyledi. Bu ifadeyi sizlerle paylaşmak, piyangoyu kazanmak istiyorsanız, çevrimiçi ipuçlarının size yardımcı olabileceği yoldur, onun isikolosolutionhome@gmail.com adresinden onunla iletişim kurun veya +2348133261196 numaralı telefondan Whatsapp'la bağlantıya geçin. Piyango

  YanıtlaSil
 31. SORUNLARIMI ÇÖZMEDE BÜYÜK Dr.Chamberc'E TEŞEKKÜR EDER HIS E-POSTASI chamberc564@yahoo.com
  Benim adım Bayan Fatima. 5 yıl kocamla evlendim. Bu yıl birlikte mutlu bir şekilde yaşadık ve bu kızla tanıştığı bir iş gezisi için Avustralya'ya seyahat etmeden ve o zamandan beri benden ve çocuklardan ve onu sevmekten nefret ettiği için, kocam geziden geri döndüğünde, dedi. beni ve çocuklarımı artık görmek istemedi, bu yüzden bizi evden attı ve diğer kadını görmesi için Avustralya'ya gidiyordu. ben ve çocuklarım çok sinirliydi ve annemle kalıyordum ve iyi davranmıyordum çünkü annem babamın ölümünden sonra başka bir erkekle evlendi, yani evlendiği adam ona iyi davranmıyordu ve çocuklarımın kafası çok karışıktı. ve kocamı eve götürmenin bir yolunu arıyordum çünkü onu çok seviyorum ve takdir ediyorum, bu yüzden bir gün bilgisayarıma göz atarken Dr.Chamberc’in karısını geri almak için yardım ettiği bir adam hakkında bir kanıt gördüm. Ona göre, tanıklıklar bir sürü hanımefendi tarafından internette paylaşıldı ve ben de o kadar etkilendim ki denemeyi de düşünüyorum.
  İlk başta korkmuştum ama çocuklarımın ve yaşadıklarımın ne olduğunu düşündüğümde Dr.Chamberc ile temasa geçtim, inancımla ne yapmamı istediğini yaptım ve sadece 24 saat boyunca kocamın sakin olması gerektiğini söyledi. bana geri dön ve elimden gelenin en iyisini yapmak için ikinci gün kocamdan çocuklara soran bir telefon aldım ve Dr.cahmber'i aradım ve sorunlarının oğlumla çözüldüğünü söyledi. Bu yüzden ailemi kötü bir kadını frenleme stresinden sonra geri döndüm, Dr.Chamberc'in yardımlarıyla, bu forumdaki herkesin Dr.Chamberc ve ben'e çok teşekkür ederim. Ayrıca, bu tür veya benzer problemlerde veya herhangi bir problemde bulunan herkese tavsiyelerde, onun e-postasında da onunla temasa geçmeniz gerekir chamberc465@yahoo.com, o, yaşamınızdaki tüm sorunlarınızın ve zorluklarınızın çözümü. Doktoru bu cep numarasına göre de düzeltebilirsin +23480887777194
  AŞAĞIDAKİ SERİLERDE ÖZELLEŞTİRİLDİ.
  (1) Eski sevgilini geri istiyorsan.
  (2) eğer daima kötü rüyalarınız varsa.
  (3) Büronuzda terfi etmek istiyorsanız.
  (4) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmalarını istiyorsan.
  (5) Çocuk istiyorsan.
  (6) Zengin olmak istiyorsan.
  (7) Sonsuza dek kendinize ait olmak için karınızı / eşinizi bağlamak istiyorsanız.
  (8) Mali yardıma ihtiyacınız varsa.
  (9) Nasıl kandırıldıklarını ve para kaybettiklerini kurtarmak istiyorlar.
  (10) boşanmanızı durdurmak istiyorsanız.
  (11) eğer kocanızı boşamak istiyorsanız.
  (12) Dileklerin yerine getirilmesini istiyorsan.
  (13) Bebeğin gebe kalması için hamilelik
  (14) Hangi aşamada olursa olsun sorunlu mahkeme davaları kazanıp boşanmalarını sağlamak
  (15) Evliliğinizi veya ilişkinizin ayrılmaması.
  (16) (H I V), (KANSER) veya herhangi bir hastalığınız varsa.
  (17) Çocuğunuz veya kendiniz için kurtuluş dualarına ihtiyacınız olup olmadığı.
  (18) diyabet ilacını, uçuk ilacını, HIV ve AIDS ilacını, meme kanseri ilacını ve kanser ilacını iyileştirmek istediğiniz,
  Yine onunla e-posta yoluyla iletişime geçtiğinizden emin olun chamberc564@yahoo.com, hayatındaki tüm sorun ve zorlukların çözümü. Doktoru bu cep numarasına göre de düzeltebilirsin +23480887777194

  YanıtlaSil
 32. Bu yıl 2019 bana çok mutlu oldu çünkü Tanrı bana kocamın beni ihmal ettiği ve metresine geri döndüğü 3 ay kalbi kırıldıktan sonra tekrar mutlu yaşamak için bir neden verdi. Acı çektim ve her türlü duygusal işkenceye maruz kaldım, çünkü adamım bana yardım edebileceği konusunda tam bir güvence verdi. bana göre. Wealthy ile temasa geçtim ve sözlerini dinledim ve bana verdiği talimatları izledim. Kocamın kendisinin de söylediği gibi 12 ila 16 saat içinde eve döndüğüne inanır mısın, evliliğim geri döndü ve 3 ay sonra Dr. Wealthy'yi adamımı geri almak için Tanrı'ya çok minnettar, minnettar ve minnettarım bozuk evlilik. Dışarıda sevgilisine geri dönmek isteyen ya da herhangi bir yardıma ihtiyacı olan biri var mı? Ardından, şu anda Dr Wealthy ile E-posta ID'sini kullanarak temasa geçmenizi öneririm: wealthylovespell@gmail.com VEYA Daha fazla bilgi için +2348105150446 numaralı telefondan WhatsApp'ı da arayabilirsiniz. Tanrı sizi korusun efendim

  YanıtlaSil