26 Ağustos 2012 Pazar

Sevdiğini Geri Getirme Duası

En Etkili Sevdiğini Geri Getirme Duası Hangisidir? 

Sevgiliniz ile ayrıldıktan sonra onun hasretine dayanamayarak onunla yeniden birlikte olmak istiyor olabilirsiniz bu çok normal. Severek ayrılan çiftlerde sık görülen bir durumdur. O yüzden bu sadece size özel bir durummuş gibi değerlendirmeyin çünkü yalnız değilsiniz.

Lakin bu isteğinize kavuşabilmek için çözümü kendinizden başka bir yerde aramamalısınız. Özellikle de “Geri Getirme Duası” diye orada burada göreceğiniz gerçekte “büyü” olan metinlerde. Bu metinler büyü olabilir gerçekten de. Yani içlerinde istediğiniz kişiye zorla bir şeyler yaptırmanızı sağlayan büyüler vardır. Fakat birincisi bunu işinin ehli olmayan kişi yapamaz, beceremez, tehlikeli sonuçlar yaratabilir, ikincisi de hiç kimse böyle etkili bir silahı bedava internette yayımlamaz. Mutlaka ya bir şeyler eksiktir ya da yapmanız imkânsızdır.

O yüzden iyisi mi siz bütün bu dua ve büyü kalıplarını bir tarafa bırakın. Zaten en etkili büyü bile en fazla 6 ay tutar, sonra tekrarlatmak gerekir. Sevdiğinizi yanınızda tutabilmek için hocaların medyumların müdavimi olmak mı istiyorsunuz? Ayrıca o sizin gözlerinize aşkla bakarken içinizden bunun gerçek mi yoksa büyü sebebiyle olup olmadığını merak etmeyecek misiniz? İçiniz içinizi kemirmeyecek mi? Dikkat ederseniz büyünün ne kadar günah olduğundan bahsetmeye gerek bile duymadım. Zira bunu biliyorsunuz, değil mi?

Allah’a dua edebilmek için hiçbir şeye, Arapça metinlere ihtiyacınız yoktur. Samimiyetle O’na yalvarır, temiz kalbinizle dileklerinizi tekrarlar ve hayırlısını isterseniz Yaradan eğer hayırlı ise duanızı muhakkak kabul eder. Derler ki Allah her kulunun kalbini günde 40 defa yoklarmış. Neden sizin temiz kalbinizle sevdiğinize kavuşmak istediğinizde sizi duymayacağını düşünüyor ve bambaşka yollara başvuruyorsunuz ki?

En etkili sevdiğini geri getirme duası ellerinizi gökyüzüne açarak O’na teslim olduğunuz, içinizden geçenleri, üzüntülerinizi, isteklerinizi bütün çıplaklıkları ile O’na anlattığınız ve O’ndan imdat dilediğinizde gerçekleşir. Siz bakmayın web sitelerinde gördüğünüz Arapça karalamalara, boşluklar bırakıp falancanın kızı filancanın oğlu diyen dua görünümlü büyülere. Dinimiz Rabbimiz ile aramıza hiç kimseyi sokmamamızı emreder. Dua etmek için ne başkalarına ne de önceden yazılmış metinlere ihtiyacınız yoktur.Hemen şimdi aramaktan vazgeçin. Bilgisayarınızı kapatın ve dua etmeye başlayın. Samimi olun, hayırlısını isteyin. Hiç şüphesiz ki tüm kullarını seven Allah yakarışlarınızı duyacaktır.

Peki sadece dua etmek sevdiğinizi size geri getirir mi? Bu tamamen Allah’ın taktiridir. Ancak ayrılmanıza sebep olmuş şeyleri değiştirmezseniz ayrılığınız kaçınılmaz olacaktır, değil mi? Allah kullarını dinler ancak önce sizin bir şeyler yapmanız gerekir. Peki bir yandan dua ederken bir yandan ne yapacaksınız da eski sevgiliniz sizinle tekrar birlikte olmak isteyecek? İşte bu noktada daha önce denenmiş yöntemleri kullanabilirsiniz. İnsan psikolojisinden biraz anlarsanız bu işi başarırsınız. Bunun için ihtiyacınız olan bilgileri de Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı kitapta bulabilirsiniz. Kitaba göz atmak için tıklayınız. 

1 yorum:

  1. Bu yıl 2019 bana çok mutlu oldu çünkü Tanrı bana kocamın beni ihmal ettiği ve metresine geri döndüğü 3 ay kalbi kırıldıktan sonra tekrar mutlu yaşamak için bir neden verdi. Acı çektim ve her türlü duygusal işkenceye maruz kaldım, çünkü adamım bana yardım edebileceği konusunda tam bir güvence verdi. bana göre. Wealthy ile temasa geçtim ve sözlerini dinledim ve bana verdiği talimatları izledim. Kocamın kendisinin de söylediği gibi 12 ila 16 saat içinde eve döndüğüne inanır mısın, evliliğim geri döndü ve 3 ay sonra Dr. Wealthy'yi adamımı geri almak için Tanrı'ya çok minnettar, minnettar ve minnettarım bozuk evlilik. Dışarıda sevgilisine geri dönmek isteyen ya da herhangi bir yardıma ihtiyacı olan biri var mı? Ardından, şu anda Dr Wealthy ile E-posta ID'sini kullanarak temasa geçmenizi öneririm: wealthylovespell@gmail.com VEYA Daha fazla bilgi için +2348105150446 numaralı telefondan WhatsApp'ı da arayabilirsiniz. Tanrı sizi korusun efendim

    YanıtlaSil