24 Ağustos 2012 Cuma

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanmanın Sırrı


Eski kız arkadaşınızın şu anda ne düşündüğünüz ve size karşı duygularının neden değiştiğini merak ediyor musunuz? En azından size geri dönmeyi düşünmesini sağlayabilmek için neler yapmanız gerektiğini bilmek istiyor musunuz? Peki neden bunu yalnızca düşünmekle kalmayıp aynı zamanda istemeye başlamasın ki? Onunla konuşmak, değişmeye söz vermek, hatalarınızdan ders aldığınızı söylemek gibi normal olan her şeyi yapmış olmanıza rağmen hala sizi hiç umursamıyormuş gibi mi davranıyor? Eski kız arkadaşınız neden böyle garip davranıyor, neden size bir şans vermeyi aklından bile geçirmiyor?

Eski kız arkadaşınız sizi neden terk ettiğine dair uzun bir liste sunmuş ve neden yeniden birlikte olmayı aklına bile getirmediğini söylemiş olsa da gerçek neden çok daha farklıdır. Evet, size sunduğu nedenler terk etmesinin asıl nedenleri değildir. Elbette gerçekten kızgın, üzgün ve kırgın olabilir ancak sizi affetmemesi ve geri dönmemesi için başka bir nedeni vardır.

Bir kadın erkek arkadaşını yalnızca bir tek nedenden dolayı terk eder ve geri dönmez. Bu da ona ihtiyaç duyduğu duygusal birlikteliği sağlayamamanız ve bu nedenle size bağlanamamasıdır. Onu delirtecek, sinirlendirecek, çok üzecek bir şey yapmış olsanız ve bunu kendiniz de biliyor olsanız dahi geri dönmemesinin asıl nedeni bu değildir.

Kız arkadaşınız sizi resmi olarak terk etmeden önce muhtemelen zaten yarı yarıya terk etmiş idi. Büyük ihtimalle ona bir kadının ihtiyaç duyduğu şeyleri hissettiremediniz ve ona istediği şekilde davranmadınız. Böylelikle size aşık kalması mümkün olmadı. Bunun ona çiçekler almak ya da ne kadar güzel olduğunu söylemekle falan alakası yok. Bir kadın bir erkeği sevmek için sevildiğini hissetmek ister. O onu sevdiğinizi, onu güzel ve akıllı bulduğunuzu hissetmek ister. Yani sözler değil ona hissettirdikleriniz önemlidir. Kadınların mizacında bu vardır ve eğer ihtiyaç duydukları şeyi alamazlarsa işler çarçabuk tersine dönebilir. Size bu konuda hemen bir örnek verebilirim.

Kadınların verdikleri neredeyse tüm kararlar duygularına bağlıdır. Sadece bir çift ayakkabı satın alacaklarını düşünün. Kadın ayakkabıları genelde oldukça rahatsızdır ve çoğunlukla da ayaklarını acıtır. Ama bir kadın içinde rahat edemediği bir ayakkabıya yüzlerce lira verebilir çünkü o ayakkabıyı giydiğinde kendini daha alımlı hissedecektir. O ayakkabıyı alacak parası olmasa da, ayaklarını acıtsa da bir yolunu bulur ve ayakkabıyı alır.

Komik bir benzetme oldu ama ilişkilerde de böyledir. Eğer sizinle birlikteyken sevildiğini, beğenildiğini, zeki bulunduğunu hissederse bütün kötü alışkanlıklarınızı ve hatalarınızı görmezden gelebilir. Ama ne zaman ki bunları hissetmemeye başlar o zaman olumsuz taraflarınızı görür. İşte o noktadan sonra incir çekirdeğini doldurmayan şeylerden şikayet etmeye başlar ve bir süre sonra hiçbir şeyi doğru yapamadığınızı düşündürtebilir. Bu sizin için bir işaret olmalıdır.


Öte yandan eğer bir erkek bir kadını orada bulunan en güzel kadın gibi hissettiriyor ve düşüncelerine saygı duyup onunla gerçekten ilgileniyorsa katil bile olsa fark etmez. Gelelim sizin durumunuza. Yapmanız gereken şey eski kız arkadaşınıza ilk tanıştığınız zamanlardaki gibi hissettirmenin bir yolunu bulmalısınız. Size yeniden saygı duymalı ve aşık olduğunuz zamanları anımsamalıdır. Sorun şu ki şu anda söylediğiniz hiçbir şeyin onun gözünde değeri yoktur. Ama önemli değil, bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Burada önemli olan şey, bir zamanlar eski kız arkadaşınıza nasıl hissettirdiğinizi hatırlamanızdır. İlişkiyi en başından alarak güvenini kazanmalı ve size bakış açısını değiştirmelisiniz. Bu sandığınızdan daha hızlı olabilir çünkü kadınların duyguları kolay ve hızlı değişir. Onun duygularını odaklanarak onu tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede geri kazanabilirsiniz hem de bir çok erkeğin yaptığı gibi yalvarıp yakarmadan, kendinizi onun gözünde daha da küçültmeden. 

6 yorum:

 1. merhaba, ben 26 yaşındayım ve kız arkadaşım beni 5 ay kadar önce terk etti oda 24 yaşında biribirimiz çok seviyorduk ve çok mutluyduk inanın bana hala çok seviyorum ama artık arkadaşlarım umudunu kes o unuttu seni diyor bense hala onu geri kazanma yolları arıyorum eğer durumumu dinlerim derseniz size olan biteni yazarım iyi çalışmalar

  YanıtlaSil
 2. onu tekrar geri kazanabileceğimi bildiğim an elimden gelen herşeyi yapıcam ona çok haksızlık ettim herşeyime katlandı ama bir gün olsun onu üzmek istemedim bilmeden oldu herşey ve hiçbir zaman onu kısıtlamadım hep onun yanında olmak istedim 2 yıl boyunca her an yanında olmak istedim ve benim ilk kız arkadaşımdı diyebilirim çünkü hiç kimse bana onun gibi değer vermedi diğer 3 ilişkimin toplamı 1 ay sürdü çok komik biliyorum ama geçekten bu kadardı,dediğim gibi o çok asil bir kız ve ben onu ömrüm boyunca koruyup sevebileceğimden emin o güç bende var

  YanıtlaSil
 3. merhabalar bende sevgilimden yeni ayrıldım 1 hafta oldu ayrılalı ama bu bir hafta bana 1 yılmış gidi geldi ve şu anda çaresizim sürekli kendimi unutacaksın diye emirler veriyorum ama olmuyor:( neden ayrıldığımıza gelince bu yazıyı okuyana kadar aslında hiç bir sey yok ken diyordum ama bu yazınızı okuyunca bazı yerlerde hata yaptığımı anladım ona yeteri kadar sevgimi sevdiğimi gösteremedim seni seviyorum diyordum çiçekler de gönderiyordum ama bir eksiğim vardı demekki o bana soğudum diyordu neden soğuduğunu anlayamıyordum şimdi onu geri kazanmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.

  YanıtlaSil
 4. İsmim joy Wayne ve ben Texas ABD'de tabanı. "Hayatım geri döndü !!! Kırık evlilik 1 yıl sonra kocam iki çocuk ile beni bıraktı. Hayatım i neredeyse intihar sona ermek üzere gibi ben duygusal aşağı çok uzun bir süre oldu, hissettim.
   Ben çevrimiçi bir araya High Priest Dr EZE denilen büyük büyü döküm için teşekkürler. Ben internet üzerinden tarama gibi tek sadık gününde, ben bu özel büyü teker ilgili ifadelerine çok rastladım. Bazı insanlar o bazı o rahim, tedavi kanser ve diğer hastalık geri ifade verdi, geri Ex sevgilisi getirdi ifade verdi, bazıları onun benzeri boşanma durdurmak ve bir büyü olduğunu ifade verdi. ben de belirli bir tanıklık rastlamak, o adamın 7 günden az onun Ex sevgilisi geri getirdi nasıl tanıklık, Sonia adında bir kadın hakkında oldu ve onun tanıklığının sonunda o High Priest Dr Eze'S e-posta adresini düştü. Tüm bu okuduktan sonra, ben bunu denemeye karar verdi. E-posta (drezespelltemple@yahoo.com) üzerinden ona temas ve ona benim sorunum açıkladı. Sadece 3 gün, kocam bana geri geldi. Biz sorunları çözüldü ve biz eskisinden daha mutludur. High Priest Dr EZE gerçekten yetenekli bir adam olduğunu ve o harika bir adam olduğu için ben onu yayınlamaya durmayacak ...
  Eğer herhangi bir sorun varsa, SİZ xan temas DR. EZE Via
   E-posta: drezespelltemple@yahoo.com

  YanıtlaSil
 5. Merhaba ben Mary Michael'ım, bu güzel haberi kocama nasıl geri döndüğüme dair tüm dünyaya yaymak için buradayım. Aşkım geçen ay başka bir kız için beni terk ederken çıldırıyordum, Ama beni büyük mesajcı DR Igbinovia ile tanıştıran bir arkadaşla tanıştığımda, kocam beni nasıl terk ettiğimi ve nasıl ihtiyacım olduğu konusunda DR Igbinovia'ya olan problemimi anlattım çok büyük bir şirkette iş bulmak. Sadece bana doğru yerlere geldiğimi söylediler. Kalbimi herhangi bir yan etkisi olmadan alacaktım. Bana ne yapmam gerektiğini söyledi, Yaptıktan sonra, Önümüzdeki 2 gün içinde, Aşkım beni telefonla aradı ve şimdi ve benim de aşkımdan sonra bir sonraki hafta beni yaşamak için üzüldüm. Affetmek için yalvarıyorum, istediğim şirkette görüşme için çağrıldım, amir olarak çalışmam gerekiyordu. Çok mutlu ve bunaldım ki, bunu Drigbinovia'nın kalbimdeki arzumu nasıl sağladığına dair tüm dünyaya anlatmam gerekiyor. Drigbinovia, her türlü büyü ve iyi sihir konusunda uzmandır. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresinden Drigbinovia ile iletişime geçin: doctorigbinovia93@gmail.com

  Sonra teşekkür et.

  YanıtlaSil
 6. Bu yıl 2019 bana çok mutlu oldu çünkü Tanrı bana kocamın beni ihmal ettiği ve metresine geri döndüğü 3 ay kalbi kırıldıktan sonra tekrar mutlu yaşamak için bir neden verdi. Acı çektim ve her türlü duygusal işkenceye maruz kaldım, çünkü adamım bana yardım edebileceği konusunda tam bir güvence verdi. bana göre. Wealthy ile temasa geçtim ve sözlerini dinledim ve bana verdiği talimatları izledim. Kocamın kendisinin de söylediği gibi 12 ila 16 saat içinde eve döndüğüne inanır mısın, evliliğim geri döndü ve 3 ay sonra Dr. Wealthy'yi adamımı geri almak için Tanrı'ya çok minnettar, minnettar ve minnettarım bozuk evlilik. Dışarıda sevgilisine geri dönmek isteyen ya da herhangi bir yardıma ihtiyacı olan biri var mı? Ardından, şu anda Dr Wealthy ile E-posta ID'sini kullanarak temasa geçmenizi öneririm: wealthylovespell@gmail.com VEYA Daha fazla bilgi için +2348105150446 numaralı telefondan WhatsApp'ı da arayabilirsiniz. Tanrı sizi korusun efendim

  YanıtlaSil