24 Ağustos 2012 Cuma

Eski Erkek Arkadaşı Terk Ettiğine Pişman Etmek


“Eski erkek arkadaşımı beni terk ettiğine pişman etmek istiyorum”. Şu anda sizin durumunuzdaki bir çok kadın herhalde aynı cümleyi kuruyordur. Terk edilmek oldukça acı verici bir durumdur. Egonuzu zedeler ve özgüveninizi sıfırlar. İhmal edilmiş, buruşturulup atılmış hissedersiniz ve ilişkinizin bir yalandan ibaret olup olmadığını sorgulayıp durursunuz.  Bir dakikalığına sakinleşmenizi ve az sonra söyleyeceğim şeyi düşünmenizi istiyorum. Terk edilişinize odaklanmak yerine eski erkek arkadaşınızın bir sabah uyanıp sizi terk etmekle ne büyük bir hata yaptığını hissettiğini hayal etmek daha iyi hissettirmez mi? Cevabınız evet biliyorum. Ama siz gerçekten isterseniz bunu başarabilirsiniz, er ya da geç.

Erkek psikolojisi ile kadın psikoloji arasında büyük farklar vardır. Kadınların ayrılığa verdikleri tepkilerle ile erkeklerin tepkileri birbirinden farklıdır. Örneğin kadınlar bir an önce eski erkek arkadaşları ile konuşup ne kadar büyük bir hata yaptıklarına ikna etmek isterler. Kadınlar için her şey iletişim ve duyguların paylaşılmasıdır. Böylece erkek arkadaşları onlar olmadan yaşayamayacaklarını anlayıp koşa koşa kollarına geri dönerler. Tabii bu kadınların beklentisidir. Ancak erkekler için durum çok daha farklıdır.

Bir erkeğin kalbine hitap edebilmek için ona direk olarak ne kaybettiğini göstermek zorundasınız. Ona bunu anlatmak işe yaramaz. Ona neler kaybettiğini saatlerce anlatmayı deneyebilirsiniz ancak bir kılağından girip öbüründen çıkacaktır çünkü ona göre bunlar yalnızca laftır. Söylediklerinizi görüp yaşamadan hiçbir şey hissetmeyecektir. Bu nedenle eski erkek arkadaşınızı sizi terk ettiğine pişman etme planınızın en önemli aşaması ona ne kaybettiğini göstermektir.Tam şu anda aynanın karşısına geçip kendinize bakın. Orada ne görüyorsunuz? Aynadan size bakan kadınla gurur mu duyuyorsunuz yoksa o kadın sevdiği adamın kalbini yeniden kazanmak için her şeyi yapacak çaresiz bir zavallı mı? Eğer aynadaki aksinize baktığınızda yaşadığı hayatla barışık ve güçlü bir kadın göremiyorsanız bazı ciddi değişiklikler yapmalısınız. Şu anda siz kendinizi nasıl görüyorsanız eski erkek arkadaşınız da sizi öyle görüyor; bu da muhtemelen zavallı, çaresiz, kendini ve duygularını kontrol edemeyen bir kadın öyle değil mi? İşte bunu hemen bugün değiştirmelisiniz.

Kendinizi toplayın ve eski erkek arkadaşınızı hayatınızdan çıkartın. Eski sevgiliniz bundan sonra hayatınızdaki en önemli şeyler sıralamasında en aşağıda olacaktır. Artık ona önem vermiyorsunuz. Şimdi, tam şu anda hayatınızın merkezine kendinizi koyuyorsunuz. Yani tüm zaman ve enerjinizi daha güçlü, iyi ve mutlu hissedebilmeye adayacaksınız.

Ne zaman ki eski erkek arkadaşınız ile ilgili saplantılarınızı bir tarafa bırakıp kendinize odaklanırsınız işte o zaman o sizi fark eder. Ne de olsa artık hıçkırıklara boğularak aramıyor ve ona geri dönmesi için yalvarmıyor olacaksınız. Eğer ortak arkadaşlarınız varsa onlardan ne kadar mutlu olduğunuzu duyuyor olacak. Onu geri kazanma planınızı güçlendirmek için daha sosyal olun ve hayattan zevk alın. Kendinizi gösterin. Onu kıskandırmak için değil, ama kendiniz için yapın her şeyi. İşte o zaman neler kaybettiğini anlamaya başlayacaktır.

Ters psikolojiyi kullanarak eski sevgilinizi geri almak için TIKLAYIN 
2 yorum:

  1. Merhaba ben Mary Michael'ım, bu güzel haberi kocama nasıl geri döndüğüme dair tüm dünyaya yaymak için buradayım. Aşkım geçen ay başka bir kız için beni terk ederken çıldırıyordum, Ama beni büyük mesajcı DR Igbinovia ile tanıştıran bir arkadaşla tanıştığımda, kocam beni nasıl terk ettiğimi ve nasıl ihtiyacım olduğu konusunda DR Igbinovia'ya olan problemimi anlattım çok büyük bir şirkette iş bulmak. Sadece bana doğru yerlere geldiğimi söylediler. Kalbimi herhangi bir yan etkisi olmadan alacaktım. Bana ne yapmam gerektiğini söyledi, Yaptıktan sonra, Önümüzdeki 2 gün içinde, Aşkım beni telefonla aradı ve şimdi ve benim de aşkımdan sonra bir sonraki hafta beni yaşamak için üzüldüm. Affetmek için yalvarıyorum, istediğim şirkette görüşme için çağrıldım, amir olarak çalışmam gerekiyordu. Çok mutlu ve bunaldım ki, bunu Drigbinovia'nın kalbimdeki arzumu nasıl sağladığına dair tüm dünyaya anlatmam gerekiyor. Drigbinovia, her türlü büyü ve iyi sihir konusunda uzmandır. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresinden Drigbinovia ile iletişime geçin: doctorigbinovia93@gmail.com

    Sonra teşekkür et.

    YanıtlaSil
  2. Bu yıl 2019 bana çok mutlu oldu çünkü Tanrı bana kocamın beni ihmal ettiği ve metresine geri döndüğü 3 ay kalbi kırıldıktan sonra tekrar mutlu yaşamak için bir neden verdi. Acı çektim ve her türlü duygusal işkenceye maruz kaldım, çünkü adamım bana yardım edebileceği konusunda tam bir güvence verdi. bana göre. Wealthy ile temasa geçtim ve sözlerini dinledim ve bana verdiği talimatları izledim. Kocamın kendisinin de söylediği gibi 12 ila 16 saat içinde eve döndüğüne inanır mısın, evliliğim geri döndü ve 3 ay sonra Dr. Wealthy'yi adamımı geri almak için Tanrı'ya çok minnettar, minnettar ve minnettarım bozuk evlilik. Dışarıda sevgilisine geri dönmek isteyen ya da herhangi bir yardıma ihtiyacı olan biri var mı? Ardından, şu anda Dr Wealthy ile E-posta ID'sini kullanarak temasa geçmenizi öneririm: wealthylovespell@gmail.com VEYA Daha fazla bilgi için +2348105150446 numaralı telefondan WhatsApp'ı da arayabilirsiniz. Tanrı sizi korusun efendim

    YanıtlaSil